EMA HOTELLING

EMA Hotelling është një ofrues i zgjidhjeve të arredimit të dhomës së miqve me pesë yje. Kompania ka disa ekspertë të lartë dhe një ekip shërbimi profesional prej më shumë se 15 personash. Produktet tona kryesore përfshijnë linjat e hotelit.

Ne ndjekim një vazhdimësi. Që nga viti 2010, ne kemi ndjekur një kurs të qëndrueshëm zhvillimi duke rezultuar në një prani të fortë në industrinë e tekstilit.

Ne duam që klientët tanë, dhe për rrjedhojë edhe mysafirët tuaj, të shijojnë qëndrimin e tyre me të gjitha shqisat e tyre.

EMA HOTELLING

EMA Hotelling është një ofrues i zgjidhjeve të arredimit të dhomës së miqve me pesë yje. Kompania ka disa ekspertë të lartë dhe një ekip shërbimi profesional prej më shumë se 15 personash. Produktet tona kryesore përfshijnë linjat e hotelit.

Ne ndjekim një vazhdimësi. Që nga viti 2010, ne kemi ndjekur një kurs të qëndrueshëm zhvillimi duke rezultuar në një prani të fortë në industrinë e tekstilit.

Ne duam që klientët tanë, dhe për rrjedhojë edhe mysafirët tuaj, të shijojnë qëndrimin e tyre me të gjitha shqisat e tyre.

EMA HOTELLING

PRODUKTET TONA

BERLIN Çarçaf Flete Pambuk 160TC

L2,590.00L3,590.00

Çarçaf Flet në përmasa të ndryshme, nga koleksioni Marie Claire Paris Hotelling.
Përbërja: 100% pambuk 160TC
Sasia: 1 copë
Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Hekurosje në temperaturë mesatare
Mos përdor zbardhues
Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme…

Ulje!

Çarçaf Flet Sateen Stripe 230TC

L1,890.00L3,190.00

Përshkrimi: Çarçaf flet i bardhë nga koleksioni Nima Hotelling, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes të veçantë. …

Çarçaf Flet Sateen Stripe 240TC

L2,890.00L5,290.00

Përshkrimi: Çarçaf flet i bardhë nga koleksioni Nima Hotelling, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes të veçantë. …

Çarçaf Flet Sateen Stripe 300TC

L3,890.00L6,290.00

Përshkrimi: Çarçaf Flet në përmasa të ndryshme. Sasia: 1 copë Përbërja: 100%  Sateen 4.5 cm Stripe 300TC Instruksionet e larjes:Larje në Lavatrice 60°CHekurosje në temperaturë mesatare Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 © Origjina:…

Çarçaf Flet Pambuk 144TC

L1,390.00

Përshkrimi: Çarçaf flet i bardhë nga koleksioni Ema Hotelling, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes…

ATHENES Çarçaf Zarf Saten

L6,690.00

Përshkrimi: Çarçaf zarf nga koleksioni Marie Claire Paris Hotelling, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes të…

Ulje!

Çarçaf Flet Sateen 300TC

L2,590.00L4,390.00

Përshkrimi: Çarçaf flet i bardhë nga koleksioni Nima Hotelling, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes të veçantë.

Batanije WAFFLE

L3,990.00L4,990.00

Përshkrimi: Batanije Hoteli Waffle Materiali: 100% pambuk EgjiptianPesha: 300 gsmNgjyra: e bardhë Instruksionet e larjes:Larje në Lavatrice 40°CHekurosje në temperaturë mesatare Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 © Origjina:  Greqi

EMA HOTELLING

KONTAKT

Për të marrë ofertën tuaj të dedikuar mos hezitoni të na kontaktoni

null

Pagesa cash në dorëzim,
lek ose euro

null

Transport FALAS në
Shqipëri & Kosovë

null

Asistence klienti e
dedikuar

null

Produkte me
garanci

null

Mundësi ndërrimi
brenda 5 ditësh

null

Porosit online me
siguri